Na skróty

Aktualności

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze - wyniki i fotorelacja

Zdjęcie Artykułu

W niedzielę 10 czerwca br. na gminnym boisku sportowym W Niedrzwicy Kościelnej odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze, których organizatorem była Gmina Niedrzwica Duża, Gmina Borzechów przy współudziale JRG Bełżyce.

W zawodach startowało z gminy Niedrzwica Duża 4 drużyny kobiece i 8 męskich,
natomiast z gminy Borzechów 10 drużyn męskich.

Po zsumowaniu wyników sztafety i ćwiczeń bojowych w klasyfikacji generalnej poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:

IV miejsce – OSP Sobieszczany

Drużyny uczestniczące w zawodach zmierzyły się również w pokazie musztry, która nie była wliczana w ogólną punktację zawodów.

Zwycięzcą  pokazu musztry została  drużyna męska gminy Borzechów: OSP Majdan Borzechowski.

Dla zwycięzców zostały ufundowane przez Wójta Gminy Niedrzwica Duża puchary, dyplomy oraz nagrody finansowe. Gorący doping swoim strażakom zgotowali licznie przybyli mieszkańcy gminy Niedrzwica Duża i Borzechów.

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

10 czerwca 2018 r. na stadionie w Niedrzwicy Kościelnej odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednotek OSP z tereny gminy Borzechów oraz gminy Niedrzwica Duża.