A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Klub Abstynenta Alternatywa

Klub Abstynenta "Alternatywa"

Krężnica Jara 136
20-515 Lublin

tel. 695 540 525

Klub czynny: czwartek 18.00 - 20.00, niedziela 17.00 - 19.15

Stowarzyszenie ma na celu:

Powyższe cele realizujemy poprzez:

Do Stowarzyszenia zgłaszają się ludzie dotknięci chorobą alkoholową, przerażeni i zagubieni. Zadają nam pytania, co zrobić aby wyjść z beznadziejnej sytuacji, w której się znaleźli. A kiedy dowiadują się, że jedynym dla nich ratunkiem jest całkowita abstynencja, nie wiedzą co zamiast alkoholu. Co mają robić i gdzie pójść w czasie wolnym. Do tej pory był to czas spędzony w barze (często samotnie) lub z pijącymi "kolegami". 

Naszą propozycją jest uczenie się życia i spędzania wolnego czasu na trzeźwo.

Dysponujemy pomieszczeniem klubowym, gdzie można spotkać się 2 razy w tygodniu (jeśli zaistnieje tak potrzeba to częściej), aby porozmawiać z kolegami o problemach dnia codziennego. Do dyspozycji mamy także szachy i warcaby. Można również obejrzeć ciekawy program, telewizyjny. Posiadamy także książki i kasety o tematyce wychodzenia z uzależnienia. Organizujemy wspólne wycieczki, ogniska, uroczyste świętowanie rocznic trzeźwości członków naszego klubu, zabawy bezalkoholowe, w których uczestniczymy  z naszymi rodzinami.

Dzięki takim spotkaniom możemy lepiej się poznawać oraz pomagać sobie dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązywać nasz wspólny problem i pomagać innym wyjść z nałogu.

Szukaj
 
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb